מכירה

מכירה נעשית לאחר בירור צרכים והתאמה ללקוח. אנחנו מגיעים לבית הלקוח שלנו, מסבירים להם על שוק המזגנים בארץ, שומעים מהם הצרכים והרצונות שלהם ופורשים בפניהם את האפשרויות המתאימות להם.

התאמה: שאלת מיליון הדולר. חשוב לזכור שבשוק קיים היצע רב, אפשרויות רבות ומוצרים שלא מותאמים בהכרח לצרכים של הלקוח. לכן דרושה לפני הכל, התאמה בין המצוי לרצוי. לדוגמה: לו חם ולה קר, היא רוצה מזגן קטן שלא יקפיא אותה והוא רוצה מזגן גדול שיקרר את כל הבית. דרוש פתרון ביניים – שהופך את הטכנאי גם ל"יועץ זוגי" לעת מצוא. יש להם תינוק ושני ילדים קטנים שצריך לשמור על טמפרטורת גופם, מה שאומר – מזגן בינוני ולא עתיר כוח. משפחה עם שלושה בני נוער, שכל אחד ספון בחדרו – משמע, מיזוג מרכזי יהיה פחות יעיל וכדאי לחשוב על מזגן קטן לכל ילד. זוג מבוגר, מבלים הרבה בבית וזקוקים למיזוג נעים ולא אגרסיבי מדי – משפחה מארחת, מרכז הבית בסלון הפתוח למטבח – מיזוג מיני-מרכזי מומלץ.

מגוון מוצרים: מספקים מערכות מיזוג אוויר של כל החברות המובילות בישראל.
מחירים: אנו מציעים מזגנים שונים ואיכותיים במחירים אטרקטיביים.
הדרכה: בני הבית עוברים הדרכה לגבי המזגן, הטיפול בו, אחזקה וניקוי.
אחריות: בהתאם לחברה. אנו מעניקים אחריות על העבודה.
עמידה בזמנים: אנו מתחייבים לעמידה בלוחות הזמנים בתיאום עם הלקוח.

התקנה

אורכת כשעה עד 5 שעות בעיקר כשמדובר בהתקנת מזגן מפוצל – בהתאם לתשתיות הקיימות בבית. העבודה נעשית ברוגע ושלווה. רצוי עם כוס קפה ומוזיקה טובה. אם מדובר בבית חדש או "על הנייר", אנו מקיימים דיאלוג פורה ורצוף לאורך זמן הבנייה, מתכננים את מעברי האוויר, את שלבי העבודה, את הכנת הצנרת ואת כיווני האוויר, את הגרילים (מכסי פתחי האוויר) הרצויים, ועוד. לפני התקנת המזגן, אנו מכינים את הלקוח לקראת העבודה – מים, חציבה בקיר וכדומה, מוודאים לפני קידוח שאין בנמצא קווי חשמל או מים, או צינור ניקוז / ביוב על הקיר החיצוני. את הצנרת החיצונית מקבעים בתעלת PVC או מתכת – בהתאם לדרישת הלקוח. אנו מעניקים אחריות על העבודה ומקפידים לשמור על הרכוש הפרטי של הלקוח.